Ieškai savo svajonių vestuvinės suknelės?

Vestuvinės suknelės 2021-siems? Į ką atkreipti dėmesį?

Vestuvinės suknelės ir jų mados tendencijos keičiasi dažniau, nei galėtumėte pagalvoti. Tad šiandien apžvelkime šių metų tendencijas ir į kokias detales jaunosioms reiktų atkreipti besirenkant vestuvinę suknelę 2021-siems.

Žinoma, asmeninis nuotakos stilius turėtų nulemti suknelės pasirinkimą, tačiau bėgant metams visada bus akcentų ir formų, kurie yra populiaresni už kitus. „Paprasti, švarūs siluetai ir audiniai pastaruoju metu buvo populiarūs ir 2021 metais šios tendencijos tik dar labiau ryškėja“, – sako Sonali Lamba, internetinės nuotakų mažmeninės prekybos tinklo „Brideside“ įkūrėja ir vadovė, veikianti Niujorke, Bostone, Čikagoje ir Šarlotėje.

Jei jums patinka minimalistinė estetika su įdomiais audiniais, jums pasisekė. “Anksčiau nuotaka, ieškojusi paprasto silueto, beveik visada ieškojo Crepe audinio suknelės, dabar šios kategorijos suknelių pasiūla tik auga todėl atsiranda ir vis naujų audinių derinių”, – toliau aiškina Lamba ir priduria, kad “Švelnusis Mikado, tafta ir organza audiniai tampa vis populiaresni”. Todėl tradiciniai siluetai su ne tokiais tradiciniais audiniais tampa didžiausia 2021 metų vestuvinių suknelių tendencijos dalimi!

Dar vienų stilistų nuomone – „Devintojo dešimtmečio įkvėpti vestuviniai drabužiai bus didžiulė tendencija tarp 2021 metų vestivinių suknelių.“, – sako suknelių kompanijos „Azazie“ stilistai.

 

„Knot“ vyresnioji mados ir grožio redaktorė Shelley Brown sutinka. “2021 m. Matysime supaprastintus siluetus, pavyzdžiui, siauras bei aptemptas vestuvines sukneles ir 90-ųjų įkvėptas sukneles, o ne pūstas bei plačias sukneles.”

Žinoma, kuklesni, ne tokie formalūs stiliai taip pat bus populiarūs kitais metais, atsižvelgiant į mažesnių švenčių tendencijas. Tačiau, ne visos nuotakos atsisako itin puošnaus įvaizdžio. „Nuimami sijonai puikiai tinka nuotakoms, norinčioms kitokios ceremonijos ir vakaro šventės ivaizdžio, ypač jei planai vėluoja ar keičiasi dėl COVID“, – sako Lamba.

„ Kuklesnis stilius kalbant apie vestuvines sukneles 2021 metais atsižvelgiant visų laikų vestuvinių suknelių tendencijas  paliks didelį išskirtinumą visoje vestuvinių suknelių istorijoje. Pagalvok, mažesni svečių sąrašai, daugiau personalizuoto ir asmeniško dėmesio kiekvienam svečiui, tiesioginės transliacijos ceremonijos “, – priduria„ Zola “komunikacijos direktorė Emily Forrest.

O tu ar jau pagalvojai apie savo svajonių vestuvinę suknelę? Toliau apžvelgsime ryškiausias kitų metų tendencijas ir leisime Jums nepasiklysti tarp beprotiškos pasiūlos, tam, kad netik išsirinktumėte Jums labiausiai tinkančią sunkelę, bet ir sužibėtumėte kaip madingiausia sezono nuotaka!

Planuojate vestuves 2021-siais? Sužinokite daugiau apie šių metų vestuvių tendencijas čia! 🙂

Vestuvinė sunkelė - kombinezonas

„Nuotakos renkasi vis įvairesnę ir išskirtinę išvaizdą, kuri suteikia lankstumo ir gali būti dėvima net kelis kartus“, – sako Forrestas. Kombinezonas – vestuvinė suknelė tikrai tinka tokiam apibūdinimui. “Vestuvių mados prekės ženklai, tokie kaip Morilee ir Anne Barge, netgi pradeda kolekcijas, skirtas laisvalaikio trumpoms suknelėms ir kombinezonams”, – priduria Brownas.

Vestuvinės suknelės 2021-siems.


Maksimalistinės detalės

Vestuvinė suknelė ir maksimalistinės detalės

“Nors elegantiški ir prašmatnūs stiliai tikrai yra madingi, tačiau šiais metais maksimalistinės detalės, tokios kaip raukiniai, pūstos rankovės (jas išskyrėme kaip 2021 metų madingiausios vestuvinių suknelių tendencijos, skaityti žemiau) ir 3-D gėlių aplikacijos tik dar labiau išauga”, – pažymi Brownas.

 

Siauros bei aptemptos suknelės

Praėjo didelių sijonų laikai! Pasisveikinkite su šiuo paprastesniu vestuvių stiliumi, tarsi 9-ojo dešimtmečio įkvėpta išvaizda. „Daugelis šių švarių, apvalkalo stilių turės išskirtinę detalę“, – sako Lamba, kaip ir ši įspūdinga skraistė ant pečių. Atrodo tokia paprasta detalė, o suknelę pakeičia kardinaliai. Šiuo atveju nuotaka visada turės galimybę pakeisti savo įvaizdį kada tik panorės, tereikės nusiimti arba užsidėti skraistę ir suknelė pasikeičia kardinaliai. LOVE IT! 🙂 

Aptempta vestuvinė suknelė su skraiste

Nuotakos pelerinos

Vestuvinės suknelės 2021-siems.

Pridėkite savo suknelei judesio, naudodamiesi tokio tipo rankovėmis kaip „Torrid“. Pagaminta iš prabangaus crepo ir georgette audinių su šiek tiek prigludusiu sijonu, didžiausią dieną pasijusite lyg lengvai skristumėte, eidama su šia suknelę.

Šilko suknelės

Per daug nuvertinta praeityje šilko suknelė sugrįžta į madas pilnu pajėgumu. Seksuali, aptaki ir rafinuota, visos akys tikrai bus nukreiptos į tave, kai eidama koridoriumi apsirengsi šia suknele.

Vestuvinės suknelės 2021-siems. Šilko medžiagos suknelė bus viena iš favoritų 2021 metais.

Little white dress - maža balta suknelė

Trumpa vestuvinė suknelė vestuvėms užsienyje.

2021 m. Populiarėjant mažesniam vestuvių biudžetui ir ¨slaptoms¨ vestuvėms nei bet kada anksčiau, nuotakos renkasi ką nors mažiau dramatiško ir labiau tinkančio mažesnėms vestuvėms. „Maža balta suknelė“ vis dar išlaiko vestuvių nuotaiką ir tuo pačiu palieka ir daug vietos interpretacijai.

Vestuvinės suknelės su rankovėmis

Rankovės – ilgos ir trumpos, didelės apimties ir prigludusios, nuleistos ir ant peties – bus TOP 2021 m. Jos papildo siauro ir prigludusio stiliaus suknelę, kuri taip pat bus madinga kitais metais, ir suteikia galutinio štricho įspūdį.

Vestuvinės sunkelės 2021-siems. Didelės detalės bus išskirtinai madingos 2021 metais.

Viršutinis/prisegamas sijonas

Vestuvinės suknelės 2021-siems. Papildomas/prisegamas sijonas bus madingas 2021 metais.

„Lengvas tiulis suteikia matmenį ir tekstūrą, o tai gali sukurti romantišką ir nežemišką efektą“, – paaiškina Lamba. Toks derinis leidžia nuotakai turėti du skirtingus įvaizdžius skirtingoms ceremonijoms.

Vestuvinės suknelės su nėriniais

“2021 m. Aplikacijos nėriniai bus tikrai populiarūs šiais metais, iš dalies dėl to, kad labai gerai dera su švariais audiniais ir paprastais siluetais, kurie tampa itin populiarūs”, – sako Lamba. Šiuo atveju: ši svajinga suknelė padengta aplikacijos nėrinais, kurie suteikia įpatingos romantikos visai šventei.

Vestuvinės suknelės 2021-siems. Nėriniais padabinta suknėlė madinga 2021 metais.

Tikimės, kad straipsnis Jums patiko ir jo pagalbą atrasite ne tik Jums idealiai tinkančią suknelę, bet ir būsite viena madingiausių nuotakų šiais metais!

Sekite mus Facebook ir visada gaukite naudingos informacijos!


Vestuvės rudenį? Mes sakome – nerealus sumanymas! Vestuvės rudenį turi daugiau pliusų nei minusų! Vestuviniai pakvietimai – tarsi nurodo šventės stilių, spalvą, net

Vestuviniai Pakvietimai – Kaip Nepamiršti Svarbiausio? Vestuviniai Pakvietimai – Ar Nieko Nepamiršote Paminėti? Vestuviniai pakvietimai – tarsi nurodo šventės stilių, spalvą, net gi

Vestuvinis tortas – kaip nepadaryti klaidos renkantis? Vestuvinis tortas – tai vienas iš vestuvių simbolikos atributų. Nemanau, kad tortas kada išeis iš mados,