Sodyba ¨Lunes¨ ir mes

Sodyba į kurią norisi sugrįžti

Sveiki atvykę į šalia Minijos ichtiologijos draustinio, Raguviškių kaime įsikūrusią jaukią sodybą – vilą ,,Lunes”!
Ši sodyba skirtai netik poilsiui bei įvarioms konferencijoms ar seminarams, bet ir didžiosioms šventėms tokioms kaip vestuvės, krikštynos ar jubiliejai. Nuomai skirta sodyba Vila ¨Lunes¨  randasi nuostabios gamtos apsuptyje, šalia Minijos upės. 

Pirmąjame vilos aukšte įsikūrusi erdvi 50-60-ies vietų banketinė salė. Antrajame vilos aukšte, jaukūs bei šviesūs kambariai, kuriuose įrengtos 28-ios miegamos vietos svečiams, jaukus holas ramiems pasisėdėjimams bei 35 kvadratinių metrų balkonas, kuriame svečiai ne tik galės palydėti saulę, bet ir ramiai išgerti rytinės kavos puodelį prieš išvykstant. Sodyba – Vila ¨Lunes¨ turi integruotą vėdinimo sistemą, tad galėsite nepergyventi dėl netinkamos vidaus temperatūros. Be visa ko visi atvykę svečiai galės naudotis WIFI internetiniu ryšiu. Lauke randasi 90 kvadratinių metrų vidinis kiemas, kuriame taip pat galima rengti šventes bei kitus renginius. 

Sodyba – Vila ¨Lunes¨ išskirtinai puiki vieta rengti ne tik prabangias vestuves, krikštynas ar jubiliejus, bet ir jaukius kalėdinius vakarėlius bei darbo ar mokymo konferencijas.

Visada esame pasiruošę suteikti visokeriopą pagalbą visiems mūsų svečiams, nes žinome, kaip kartais svečiai gali pasimesti šventės organizavime ypač tada kai bando suorganizuoti šventę pirmą kartą ar tiesiog neapsisprendžia vienu ar kitu klausimu.

Laukiame Jūsų atvykstant ištisus metus! Detalesnę informaciją mielai suteiksime susitikimo metu. Susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@lunes.lt arba paskambinę telefonu +370 611 41 500.

Taip pat kviečiame sužinoti daugiau apie mūsų paslaugas čia.

Žinome, kad dažnai mūsų svečiai ieško pagalbos vienu ar kitu klausimu, tad norėdami padėti savo klientams rašome straipsnius susijusius su sodyba, įvairiomis šventėmis bei panašiomis temomis. Daugiau skaitykite čia

Mūsų komanda

Čia Jus pasitiks ne tik nuostabus gamtos peizažas, moderni vila, jauki aplinka, bet ir savo darbą išmanantis bei malonus personalas. Mūsų komanda žino kaip kartais žmonės pasiilgsta nuoširdaus bendravimo bei pagalbos įvairiais klausimais. Būtent tai mus skatina tobulėti. Norime, kad mūsų svečiai išvykdami išsineštų tik gerus prisiminimus tiek dėl pačios Vilos ¨Lunes¨ tiek dėl mūsų komandos bendravimo.

25

kilometrai iki klaipėdos

20

kilometrai iki palangos

50

metrai iki minijos upės

Jeigu ieškote sodybos, kurioje norėtumėte atšvęsti savo šventę, surengti konferenciją savo darbuotojams ar verslo partneriams, mielai kviečiame pamatyti Vilą ¨Lunes¨ iš arčiau. O mes pasistengsime patenkinti Jūsų lūkesčius!

Sekite mus Facebook ir Instagram paskyrose