Vestuvės rudenį? Mes sakome - nerealus sumanymas!

Vestuvės rudenį turi daugiau pliusų nei minusų!

Vestuviniai pakvietimai – tarsi nurodo šventės stilių, spalvą, net gi nuotaiką. Svečiai tarsi iš anksto yra informauojami apie tai kokios vestuvių šventės būtų galimą tikėtis. Tačiau nepaisant to ar vestuvių pakvietimus gaminsite patys ar jiems gaminti pasirinksite paslaugų tiekėjus, kurie tai atliks už jus, svarbiausia yra nepamiršti įtraukti svrabiausių aspektų į pakvietimą. Taip vestuviai pakvietimai taps ne tik gražią šventės pradžios atributika, bet ir atliks savo pagrindinę funkciją – suteikti visą reikiamą informaciją apie šventę. Tikrai ne viena pora rašydami pakvietimų tekstus pamiršta paminėti nemažai svarbių detalių, kurios artėjant šventei būtų tikslinamos jau kiekvienam atskirai. Tam, kad taip nenutiktų Jums siūlome perskaityti straipsnį apie tai ko vis dėlto nepamiršti įtraukti į pakvietimus.

Tegul ruduo būna tiek lauke tiek tavo vestuvių menėje!

Tegul viskas būna vientisa ir jauku. Ruduo atveria tiek daug galimybių papuošti savo šventę pigiau, bet ne prasčiau, kad būtų tiesiog kvaila tuo nepasinaudoti! Prisirinktos nendrės, medžių lapai arba tiegios visos šakos su rudediniais lapais, džiovintos gėlės, rudeniai vasiai ir daržovės gali tapti nerealiomis dekoracijomis. Tereikia pasitelkti fantazija ir tu jau turi rusvai oranžinį jaukumą! 

Žinant, kad vestuvės planuojamos bent jau kelis mėnesius gali pradėti vasarą gėlių bei visos kitos gražiosios augalijos medžioklę savo vestuvėms. Susirinkti augalai ir gėlės gražiai įkomponuotos gali tapti tikrai įstabiomis dekoracijomis, kurios mano manymu tikriausiai galėtų nustelbti ne vienas vsaros vestuves. 

Lemputės!!! Nerealiai gražu, o rudenį ypač. Vasara lemputės tiesiog kartais nelabai matomos, nes vasaros naktya daug kartų šviesesnės nei rudenį. O rudenį galėsite džiaugtis lempučių magija, kad ir nuo 5-6 vakaro. Taip iškart sukursite jaukumą bei suteiksite vietai magiško paslaptingumo.

Ir dar vienas labai didelis pliusas dekoracijų klausimu yra daug kartų mažesnė galimybė dekoruoti pro šalį. Ruduo pats iš savęs pateikia jau suderintą spalvų paletę, todėl vieną rupestį jau atmesti!

 
Vestuves rudeni, dekoracijos rudens vestuvems
Rudens vestuves rudeniniai vestuviu pakvietimai

Vestuvių pakvietimai

Pakvietimai. Vienas pradinių aspektų supažindinant savo svečius su Jūsų vestuvių tematika bei spalvomis. Jau gavę pakvietimą į Jūsų vestuves, svečiai pradeda galvoti apie tai kaip rengtis, kokios Jūsų vestuvės bus ir panašiai. Todėl nepamirškite savo spalvų gamą tęsti ir ant savo vestuvinių pakvietimų. Tegul jie atspindi Jūsų spalvas bei artėjančios vestuvių auros jausmą. 

Dekoruoti galite pasitelkdami ir tuos pačius rudeninius lapus ar savo per vasarą išdžiovintomis gėlėmis.

Būkite orginalūs, būkite jausmingi ir svečiai tikrai liks nustebę!

Pasirūpinkite, kad svečiai jaustusi jaukiai

Išsitraukite savo turimus pledus, paprašykite mamų ar močiučių paskolintų savus ir galėsite sukurti jaukius kampelius lauko vietose savo svečiams jaukiems ir ramesniems pokalbiams, po audringų šokių. Juk visi žinome kaip kartais gera kai išeini atvėsti, bet po kurio laiko jau pasidaro vėsu. Bet juk kartais tai knorisi dar pratęsti tą gvildenamą pokalbį su senu pažystamu, kurį užmezgei išėjęs arsivėsinti. Taip svečiai ir Jūs patys būsit užtikrinti, kad visada bus kuo apsisiausti ir toliau tęsti pokalbį ar tiesiog išėjus į lauką netrukdomam oro temperatūros mėgautis ramybe ar gamtos grožiu. 

Nepamirškime, kad aksomas, kuris dabar taip ytin madingas tikriausiai geriausiai dera su rudeniu! Sukurti papildomam jaukui naudokite veli8rines staltieses, kėdes, sofas, krėslus, viską ką turite! Tai tik priduos papildomo charmo Jūsų vestuvėms! 

 
Rudens vestuves pledai
Rudenine jaunosios puokste

Ruduo plaukuose ir rankose

Nepamirštam tęstinumo! Tegu tiek tavo rankose tiek tavo plaukuose taip pat dominuoja rudens spalvos. Tegul jaunojo švarko kišenėje taip pat išryškėja tos šiltos spalvos. 

Tai didelis pliusas poto rodant savo vestuvių nuotraukas tiems kas nebuvo ir klausiant kada jie mano Jūsų vestuvės buvo. Juk tai taip lengva, lengva ir vyrui vėliau bus prisiminti bent jau apytikslų laiką norint pasveikint Jus su vestuvių metinėmis 🙂

Savo vestuvių puokštėje galite naudoti tiek vien lapus, tiek kartu kombinuojant su Jūsų turimomis ar norimomis gėlėmis. 

 

Kodėl verta rengti vestuves rudenį?

Visų pirma kaip ir jau minėjau gėlėms galėsi sutaupyti tikrai nemažus pinigus, žinant, kad norint gražių dekoracijų iš gėlių gali reikėti pakloti ne vieną tukstantį eurų… O dar nekalbant kiek patys dekoratoriai ima už savo atliktą darbą (o jie tikrai to nusipelno, nes jiems reikia ne tik papuošti Jūsų šventę, bet ir sugalvoti įdėjas, surasti Jums labiausiai tinkačias gėles, jas užsakyti iš pigiausių, bet geriausią kokybę siūlančių tiekėjų, jas tinkamai pristatyti, kad be laiko nenuvystų ir dar daug kitų niuansų).

Antra Jūs sutaupysite netgi sodybai skirtus pinigus, nes žinome, kad sodybos įkainiai sezono metu tikrai yra aukščiausi ir suprantama kodėl, juk žmonių norinčių tai pačiai datai yra ne vienas, tačiau ne sezono metu jų gali kartais išvis nebūti, todėl sodybų savininkai rasti optimaliausią variantą. Rudenį kainos būna tikrai žemesnės, todėl kartais galima sutaupyti ir ne vieną tukstantį eurų.

Trečia, jau įsisukus į naujų darbo metų pradžią svečiai bus išsiilgę šventės! Todėl noriai dalyvaus visi mylimiausi svečiai. Nes tikriausiai nebus išvažiavę į užsienį atostogauti, ar tiesiog nesusiplanavę papildomos veiklos kaip, kad dažnai būna vasara. 

Ketvirta. Sodybos ir visi tiekėjai įskaitant ir vedėjus, fotografus, artistus jau bus pailsėję nuo maratono švenčių, todėl bus tikrai labiau susikoncentravę į Jūsų šventę, bus pasipildę įdėjų per tas kelias ne sezono savaites, o ir tikriausiai dėl patrauklesnės kainos galima sutarti!

Ir paskutinis, bet tikriausiai pats smagiausias aspektas – Jūsų vestuvės tikėtina daugeliui Jūsų svečių bus paskutinės sezono vestuvės! Tai reiškia, kad Jus prisimins labiausiai! Juk atsiminimai tai šviežiausi! 🙂

 
Rudens vestuves

Sekite mus Facebook paskyroje – https://www.facebook.com/vilalunes

Daugiau įdomios informacijos rasite čia – https://www.lunes.lt/blogas/

Vestuvės rudenį? Mes sakome – nerealus sumanymas! Vestuvės rudenį turi daugiau pliusų nei minusų! Vestuviniai pakvietimai – tarsi nurodo šventės stilių, spalvą, net

Vestuviniai Pakvietimai – Kaip Nepamiršti Svarbiausio? Vestuviniai Pakvietimai – Ar Nieko Nepamiršote Paminėti? Vestuviniai pakvietimai – tarsi nurodo šventės stilių, spalvą, net gi

Vestuvinis tortas – kaip nepadaryti klaidos renkantis? Vestuvinis tortas – tai vienas iš vestuvių simbolikos atributų. Nemanau, kad tortas kada išeis iš mados,