VESTUVĖS 2021-IAIS IR KOKIOS TENDENCIJOS VYRAUJA?

VESTUVĖS 2021-IAIS IR KOKIOS TENDENCIJOS VYRAUJA?

Nors vasara atrodo dar toli, bet vestuvės reikalauja ilgo ir kruopštaus pasiruošimo – Juk norime, kad jos būtų tobula, tiesa? Tad pats laikas būtų aptarti kokios gi vestuvės 2021-siais gali būti populiarios – juk tai taip įdomu!

VESTUVIŲ DYDIS 2021

Vestuvių tendencijų sąrašo topas – nedidelės, labiau personalizuotos vestuvės. Tam turėjo įtakos ne tik mus šiemet ištikusi pandemija, bet ir jaunavedžių noras padovanoti savo svečiams kokybiškesnę šventę. Didelės VESTUVĖS reikalauja labai daug išlaidų, tad tokiose vestuvėse galime pasigesti kokybės bei personalizuoto dėmesio kiekvienam svečiui. Tuo pačiu poros nori matyti savo šventėje tik tuos žmones su kuriais turi stiprų ryšį, tad visų tetų ir dėdžių, kurių jau senai nematė, kvietimas iš pareigos, išeina iš mados. Šiais metais poros renkasi intymesnes šventes, dar kitaip vadinamas ¨mikro vestuvės¨, kuriose dalyvauja ne daugiau nei 30 pačių artimiausių žmonių. Tokiu būdu atsiranda ne tik papildomų pajamų suteikti aukštesnę kokybę kiekvienam iš svečių, bet ir galimybė skirti papildomo dėmesio kiekvienam iš svečių atskirai.

VESTUVIŲ TRADICIJOS

Vestuvės – dviejų žmonių pripažinimas vienas kitam, kad jis yra tas vienintelis gyvenimo palydovas, kuris ir džiaugsme ir varge yra pasiryžęs būti šalia. Ar vestuvių tradicijos vis dar populiarios? Ar jų reikia laikytis? Atsakymas ir taip ir ne. Svarbiausia – paminėti dieną taip kaip norisi patiems jaunavedžiams, be tėvų, tetų ar senelių įtakos, be draugų norų ar panašiai. Vienintelio svečių noro, kurio paisyti reikėtų – noras matyti porą laimingą! 2021 metais sužadėtiniai, organizuodami savo vestuves, renkasi ritualus, kurie svarbūs jiems, tai gali būti visai kitos ir tik jų širdžiai artimos tradicijos, senos iš kartos į kartą einančios tradicijos, gali jaunavedžiai ir nenorėti turėti jokių tradicijų – šiais metais madinga norėti tai ko norisi tik jiems!

Svajoji apie jaukias vestuves gražioje sodyboje? Tada kviečiame aplankyti mūsų VILĄ ¨LUNES¨!

¨TAIP¨DABAR, ŠVĘSTI VĖLIAU!

Ši vestuvių tendencija tikriausiai galima sakyti yra viena labiausiai pakoreguotų pasaulinės pandemijos, kai beveik visos galimybės turėti šventę turėjo būti atšauktos dėl viruso paplitimo pasauliniu mastu. Dauguma sužadėtinių norėdami greičiau ištarti savo antrajai pusei ¨TAIP¨ pakoregavo savo šventės planus, bet pačios santuokos ceremonijos įtvirtinimo neatšaukė. Juk santuoka – stipriųjų privilegija, niekas tam neturi sutrukdyti jei to trokšti labiau už visą kitą.

KELIŲ DIENŲ ŠVENTĖ

Prieš kelis dešimtmečius savaitę trunkančios vestuvės nieko nestebino, bet ilgainiui vestuvių tendencijos keitėsi ir vestuvių šventė sutrumpėjo iki vienos dienos. Prieš kelerius metus ši tendencija, prailginti vestuvių šventę, pradėjo iš naujo atgimti. O 2021-aisiais ši tendencija tik dar labiau išaugo. Ne paslaptis, kad jau beveik metus besitęsianti pandemija išvargino mus visus, tad noras švęsti, džiaugtis artimųjų draugija tik dar labiau išaugo. Turime pripažinti – kas nori mėgautis tokia nuostabia švente tik vieną dieną kai ją gali švęsti visą ilgąjį savaitgalį, o gal net savaitę!

Svarbiausia – šventė turi pirmiausia patikti Jums! Nes jei Jūsų pačių diena patiks Jums, be abejonės patiks ir Jūsų svečiams! 🙂

Patiko perskaitytas straipsnis? Sek mus Facebooke ir sužinok apie mus daugiau.

Jei skaitai šį tekstą tau turėtų patikti ir mūsų straipsnis apie vestuvių suknelių madas 2021-siais!