Vestuviniai Pakvietimai - Kaip Nepamiršti Svarbiausio?

Vestuviniai Pakvietimai – Ar Nieko Nepamiršote Paminėti?

Vestuviniai pakvietimai – tarsi nurodo šventės stilių, spalvą, net gi nuotaiką. Svečiai tarsi iš anksto yra informauojami apie tai kokios vestuvių šventės būtų galimą tikėtis. Tačiau nepaisant to ar vestuvių pakvietimus gaminsite patys ar jiems gaminti pasirinksite paslaugų tiekėjus, kurie tai atliks už jus, svarbiausia yra nepamiršti įtraukti svrabiausių aspektų į pakvietimą. Taip vestuviai pakvietimai taps ne tik gražią šventės pradžios atributika, bet ir atliks savo pagrindinę funkciją – suteikti visą reikiamą informaciją apie šventę. Tikrai ne viena pora rašydami pakvietimų tekstus pamiršta paminėti nemažai svarbių detalių, kurios artėjant šventei būtų tikslinamos jau kiekvienam atskirai. Tam, kad taip nenutiktų Jums siūlome perskaityti straipsnį apie tai ko vis dėlto nepamiršti įtraukti į pakvietimus.

Svarbiausia Vestuvinių pakvietimų informacija, kurios negalima pamiršti:

  • Ceremonijos data, vieta ir laikas.
  • Jeigu vyks šventėsvakarinė dalis, nurodyti vietos adresą, laiką, nuo kada prasideda vestuvių šventė.
  • Jeigu šventė planuojamasu nakvyne – paminėkite tai.’
  • Norite dovanų gauti ne tik pinigų vokeliuose? Apie taip taktiškai paminėkite savo pakvietimuose. Taip ne tik jums bus lengviau, nes nereikės galvoti ką daryti su jums nereikalingomis dovanomis, bet ir svečiams bus ramiau, žinant, kad vienos ar kitos dovanos beieškant jie ieško tai ko jums ištikrųjų reikia ar norisi.
  • Planuojate šventei suteikti vientisumo? Puiku, taktiškai apie tai užsiminkite savo pakvietimuose. Taip vestuvių svečiams bus lengviau renkantis aprangą, o ir nuotraukos atrodys kur kas įspūdingiau.
  • SVP (pranc. laukiame atsakymo, prašome atsakyti). Planuojant šventę labai svarbu žinoti tikslų svečių skaičių iki tam tikros datos. Apie dalyvavimo pranešimą informuokite savo svečius. Dažniausiai jaunieji prašo pranešti likus ne mažiau nei 5-6 savaitėms. Taip tiksliai žinosite svečių skaičių prieš galutinai užsakant šventės patiekalus, svečių dovanėles ar panašiai.
  • Ir dar vienas svarbus aspektas yra vaikai. Gal galimybės sukurti vaikams skirtą erdvę neturite arba paprasčiausiai norite, kad Jūsų artimieji Jums svarbią dieną būtų su Jumis, o lakstytų aplink savo atžalas? Tokiu atveju mandagiai jiems apie tai praneškite. Pavyzdžiui: ¨Norime savo šventę paminėti su savo mylimais draugais  ir artimaisiais bešokant mūsų mėgstamiausioms dainoms, vaikus saugiai palikus miegoti namuose¨. 
 
Vestuviniai Pakvietimai
Vestiviniai pakvietimai

Papildoma Informacija:

  • Žemėlapis, kuris padės surasti šventės vietą. Jeigu šventės vieta, sunkiau surandama naudojantis navigacija ar navigacija išvis neranda, labai naudinga nubraižyti grafinį žemėlapį, bei trumpai aprašyti pagrindinius posukių taškus. Taip išvengsite papildomų skambučių Jums svarbiausią gyvenimo dieną
  • Gėlės. Vis dažniau ir dažniau jaunieji vietoj gėlių renkasi loterijos bilietus, paramą beglobiams, knygas ar panašiai. Juk po šventės gėlių kuo dekoro ir taip liks begalės. Apie tai galite taktiškai informuoti ir savo svečius: ¨Palikime gėles bitutėms, geriau padėkite beglobiams šuniukams¨.
  • Maistas. Nepaisant to, kad žinote ir pažystate visus, visada naudinga palikti galimybę visiems svečiams informuoti jeigu jie yra kažkam alergiški, o gal tiesiog nusprendė keisti mitybos įpročius ir tapo vegetarais ar žaliavalgiais.
Visada kurdami pakvietimus, jų pasigaminkite keliais vienetais daugiau. Taip būsite pasiruošę, jei netyčia įsivels klaida ar vieniems svečiams atsisakius norėsis pakviesti kitus. Tiesiog papildomuose pakvietimuose nenurodykite vardų, o reikalui esant juos įrašykite ranka. 

Norint sutaupyti šiais laikais labai madinga gaminti elektroninius pakvietimus, taip sutaupysite pinigų, o svečiai visada jiems prireikus turės pakvietimus savo telefonuose. Žinoma, jei vyresni svečiai nėra gerai susipažinę su technologijomis, pravartu jiems pakvietimus įteikti spausdintus. O gal tarp draugų yra ir tokių, kurie pakvietimus kolekcionuoja? Jiems elektroninis variantas taip pat nelabai tinkamas.

Pakvietimai gali susidėti iš vienos nedidelės kortelės, gali susidėti ir iš 5 skirtingų, bet tarpusavyje derančių kortelių. Viskas priklauso tik nuo Jūsų. Norite ir turite tam laiko – valio! Visada smagu kai visos detalės yra išbaigtos iki paskutinio taško, tačiau jei ir neturite laiko, vienos paprastos kortelės taip pat užteks su kaupu! Juk svarbiausia Jūsų ateinanti šventė ir bendravimas su artimiausias Jūsų dieną! 

Kvietimus rekomenduojama įteikti ne vėliau nei du mėnesiai iki vestuvių, tačiau ir metai prieš puikiai tiks. Visada geriau anksčiau negu vėliau. 

Be to, gaminant vestuvinius kvietimus, rekomenduojama jų pasigaminti keliais vienetais daugiau. Tai padės lengviau atsipūsti pakvietime įsivėlus klaidai ar kitaip jį sugadinus. Taip pat, atsarginiai vestuviniai kvietimai pasitarnaus, jei porai svečių tektų atsisakyti dalyvauti jūsų šventėje, o vietoje jų norėtumėte pakviesti kitus asmenis.

 

Sekite mus Facebook paskyroje – https://www.facebook.com/vilalunes

Daugiau įdomios informacijos rasite čia – https://www.lunes.lt/blogas/

Vestuvės rudenį? Mes sakome – nerealus sumanymas! Vestuvės rudenį turi daugiau pliusų nei minusų! Vestuviniai pakvietimai – tarsi nurodo šventės stilių, spalvą, net

Vestuviniai Pakvietimai – Kaip Nepamiršti Svarbiausio? Vestuviniai Pakvietimai – Ar Nieko Nepamiršote Paminėti? Vestuviniai pakvietimai – tarsi nurodo šventės stilių, spalvą, net gi

Vestuvinis tortas – kaip nepadaryti klaidos renkantis? Vestuvinis tortas – tai vienas iš vestuvių simbolikos atributų. Nemanau, kad tortas kada išeis iš mados,