Sodyba nuomai ir kaip išsirinkti tinkamiausią?

Sodyba šventei - apžvelkime į ką reiktų atkreipti dėmesį renkantis

Yra daugybė dalykų, kuriuos reikia apgalvoti kai planuojamos tokios šventės kaip vestuvės, jubiliejai ar krikštynos. Svečių sąrašas, kuriuos norėtum matyti savo šventėje, vestuvių suknelė(apie suknelių tendencijas 2021-siems skaitykite čia), šventės stilius ir dar daug kitų didelių sprendimų, nuo kurių priklausys šventės stilius bei nuotaika. Tačiau tikriausiai vienas iš svarbiausių sprendimų, kuriuos šventės ¨kaltininkas¨ turėtų apgalvoti prieš sprendžiant visus kitus sprendimus yra sodyba, kuriuoje vyks Jūsų šventė, nes ten bus sukurti dauguma Jūsų šventės akimirkų atsiminimai, kurie lydės jus visa likusį gyvenimą, tad apžvelkime svarbiausius punktus, kurie padės nepasiklysti tarp didžiulės pasiūlos besirenkant sodybą nuomai.

Kad būtų lengviau, mes atrinkome pačius svarbiausius punktus renkantis sodybą ar vietą, tačiau prieš pradedant – duokite laiko sau, kuo daugiau laiko galėsite skirti sodybos nuomos paieškai, tuo geresnį rezultatą gausite.

Biudžetas

Vienas svarbiausių punktų į kuriuos reiktų atkreipti dėmesį tai šventei skirtas biudžetas. Žinoma, biudžetas nėra pats maloniausias pokalbis, tačiau be jo bus sunku rinktis ne tik sodybą, bet ir fotografą, vestuvių suknelę ar kitus svarbius aspektus, nes bus sunku skirstyti paslaugų kainas į prieinamas ir tos, kurių sau dar negalima leisti.

Siūlome nusistatyti sumą, kuri būtų realistiška Jūsų norimos šventės išpildymui. Nusistačius sumą patartumėme pridėti +5% prie šios sumos nenumatytoms išlaidoms, apie kurias tikėtina galite pamiršti pagalvoti. Nuspręstą sumą paskirstykite į dalis tokioms išlaidoms kaip sodybos nuoma, fotografo ir videografo paslaugos, maistas ir gėrimai, vestuvių suknelė, gėlės ir dekoras bei visą kitą.

Sodyba ir biudžetas, kurį galite sau leisti.

Svečių Sąrašas

Sodyba ir svečių sąrašas. Vardo kortelės

Prieš pradedant rinktis sodybą nuomai pirmiausia turite pagalvoti apie svečių skaičių, kurį norite pakviesti, tam, kad žinotumėte, kokio dydžio sodybos turite ieškoti. Yra du būdai surasti tą svečių skaičius, kuris būtų Jums idealiausias. Pirmasis yra surašyti ant lapo visus svečius, kuriuos norėtumėte matyti savo šventėje bei suskaičiuoti galutinį svečių skaičių, tačiau nepamirškite atkreipti dėmesį į nusistatytą biudžetą ir ar su tokiu biudžetu galėsite pakviesti visus norimus svečius. Antrasis – pagal nusistatytą biudžetą nuspręsti maksimalų žmonių skaičių ir tada pradėti rašyti svečius į sąrašą pradedant nuo pačių artimiausių.

Taisyklių, ką į savo šventę kviesti, o ko ne, nėra. Tačiau nuoširdžiai siūlome neskubėti ir apgalvoti ką Jūs savo šventėje ištikrųjų norite matyti, o ką kviestumėte vien iš pareigos ir tai visai neturėtų būti nieko bendro su saitais, nes kai kuriais atvejais Jūsų ryšys su kaimynu gali būti žymiai stipresnis nei su pusesere, su kuria esat bendravęs kelis kartus ir tik per bendrus giminių susitikimus.

Šventės Vieta

Šventės vietą kartais gali apspręsti jubiliato ar sužadėtinių gimtinės ir vietos iš kur jie yra kilę, tačiau tai neturėtų būti taisyklė. Juk žmogus iš Vilniaus norinti švęsti prie jūros neprivalo atsisakyti savo svajonės vien tam, kad jis yra kilęs iš miesto esančio 300km nuo jo svajonių vietos. Tik patariame svarstant tai, apgalvoti ir nakvojimo galimybę svečiams atvykstantiems iš toliau, tam, kad svečiai galėtų nesijaudinti dėl kelionės namo ir pilnai apsipalaidavę džiaugtųsi Jūsų diena.

Jeigu svajojate apie savo šventę pajūryje kviečiame daugiau sužinoti apie mūsų Vilą ¨Lunes¨ esančią Klaipėdos rajone. Spauskite čia.

Sodyba nuoma Klaipėdoje, Palangoje

Sodyba - Kaip Ją Rasti?

Sodybos paieška. Kaip rasti sodybą

Šiandien beveik visas sodybų nuomas galite atrasti internete, ir tai labai palengvina sodybos nuomos paiešką. Šiai dienai labai lengvai atrasite visas populiariausias sodybas internetu be didelio vargo, tačiau sodybos, kurios yra visiškai naujos rinkoje ir tik pradeda savo kelią link savo klientų gali likti nepastebėtos, nes nėra tiek įžymios.

Mūsų patarimas būtų savo sodybos nuomos paiešką išplėsti nuo interneto iki draugų ir pažystamų žinių. Dažniausiai žmonės gyvenantis šalia gali žinoti daugiau potencialių vietų nuomai nei internetas iš pirmo žvilgsnio gali Jums surasti. Tuo pačiu, taip galite rasti ir sodybą, kuri dar nėra tokia populiari, todėl įdomesnė svečiams, pati sodyba bus tvarkingesnė, nes nudėvėjimas dažnu atveju bus net nepastebimas, bei kliento aptarnavimas dažnais atvejais lenkia populiarių vietų klientų aptarnavimo lygį, nes dėmesys šiuo atveju yra skiriamas ne masinei nuomai, o pačiam klientui, norint sulaukti grįžtamojo ryšio, per kurį bandomą užsitarnauti rekomendaciją bei taip skleisti gerą nuomonę apie savo vietą. Vilas Lunes kredo – negiriame savęs, nes norime, kad pagirtu mus. Daugiau apie mūsų paslaugas skaitykite čia.

Šventės stilius

Norima sodyba turėtų atitikti Jūsų planuojamos šventės stilių, tam, kad visuma pradedant nuo detalių ir baigiant pačia sodyba išpildytų Jūsų norimą stilių visu 100 procentų! Pasakos stiliaus vestuvėms puikiai tiktų prabangi sodyba ar vila, kurioje didelis dėmesys būtų skiriamas prabangioms detalėms. O jeigu galvojate apie labai modernias vestuves, tinkamiausia vieta galėtų būti miesto centro restoranas su aplink tviskančiais pastatų stiklais. Visiškai ta pati taisyklė būtų taikoma tiek jubiliejui tiek vaiko krikštynoms ar kitoms šventėms.

Jeigu svajojate apie RUSTIC stiliaus šventę, tai sodyba kaimo pakraštyje būtų puikus pasirinkimas, jeigu ne pats geriausias. Žinoma, jeigu esate miesto žmogus  pobuvių salė miesto centre taip pat galėtų būti puikus pasirinkimas, tačiau reiktų atkreipti dėmesį, kad šventė be pašalinių žmonių čia bus jau sunkiau įgyvendinamas noras.

Yra begalės įvairiausių švenčių stilių, nuo visiškai baltos vien kalijomis puoštos šventės, iki 90-ųjų stiliaus šventės su ryškiausiomis spalvomis bei gerai pažystama muzika. Tad pasitelkite fantaziją, išsirinkite savo širdžiai mielą šventės stilių bei pasinerkite į sodybos paieškas atitinkančias Jūsų stiliaus šventę.

Taurių stovas šventėms juodas
Rustic stiliaus vestuvės

Tai yra svarbiausi aspektai besirenkant sodybą. Dažnais atvejais sodyba apie kurią svarstote gali ir neišpildyti Jūsų norų, nes vienu ar kitu klausimu nepasidomėjote iš anksto. Tai gali lemti nuotaikos sugadinimą jau šventės dieną, kai atrodo jog diena privalo būti tobula ir vienintelis dalykas apie kurį reiktų galvoti tai šventės džiaugsmas. Iki kito susirašimo Jūsų sodyba Vila Lunes komanda!. 

Daugiau mūsų straipsnių skaitykite žemiau. 

Jeigu patiko straipsnis siūlome Jums paskaityti ir kitus mūsų strapsnius susijusius su šventėmis, jų pasiruošimu ir naudingais patarimais.

Sekite mus Facebook ir sužinokite daugiau apie mus ir šventes. 

Sekite mus Instagram paskyroje ir gaukite įkvėpimo savo šventei!

Vestuvės rudenį? Mes sakome – nerealus sumanymas! Vestuvės rudenį turi daugiau pliusų nei minusų! Vestuviniai pakvietimai – tarsi nurodo šventės stilių, spalvą, net

Vestuviniai Pakvietimai – Kaip Nepamiršti Svarbiausio? Vestuviniai Pakvietimai – Ar Nieko Nepamiršote Paminėti? Vestuviniai pakvietimai – tarsi nurodo šventės stilių, spalvą, net gi

Vestuvinis tortas – kaip nepadaryti klaidos renkantis? Vestuvinis tortas – tai vienas iš vestuvių simbolikos atributų. Nemanau, kad tortas kada išeis iš mados,