Vestuvinis tortas - kaip nepadaryti klaidos renkantis?

Vestuvinis tortas – tai vienas iš vestuvių simbolikos atributų. Nemanau, kad tortas kada išeis iš mados, kalbant apie vestuves ir jų besikeičiančias tendencijas.

Todėl noriu padėti nesuklysti jį renkantis, o atkreipti dėmesį tikrai yra į ką! Todėl nieko nelaukdami apžvelkime punktus padėsiančius išsirinkti patį skaniausią bei patį gražiausią!Vestuvinio torto išvaizda

Jis tiesiog  privalo būti gražus! Juk į tortą kiekvienas svečias praeidamas pro saldų stalą atkreipia dėmesį pirmiausia! Pasauliui tobulėjant, tobulėja viskas, tad konditerija ne išimtis, todėl pasirinkti turint tiek variantų kartais gali būti įtin sunku.  Rinkdamiesi kaip tortas turėtų atrodyti visada atkreipkite dėmesį į bendrą vestuvių stilistiką, spalvas, išskirtines detales, tačiau neapsiribokite vien tradiciniais variantais, juk dabar siūloma tiek daug gražių ir ne ką mažiau įdomių variantų! 

Jeigu vestuvėse vyrauja pompastika, prabanga, tortas taip pat gali turėti masiškų detalių ar daug atributikos, tačiau jei vestuvės kuklesnės nepersistenkite, jeigu norite, kad vestuvėse vyrautų darnumas ir viskas būtų suderinta. Dažnais atvejais mažiau yra daugiau! Geras konditorius visada paprašys papasakoti kaip vestuvės atrodys, kokios spalvos dominuos ir kaip įsivaizduojate patį tortą ir visada pasiūlys savo įdėją bei viziją. Patirties turintys konditoriai niekada nesugadins Jūsų vizijos, o dažnais atvejais ji bus įgyvendinta su kaupu.

Kristalais puoštas vestuvinis tortas
baltas su gėlėmis vestuvinis tortas

Torto svoris

radedant ieškoti vestuvinio torto dažnas konditorių klausimas – kokio svorio norite? O dažnas klientas nežino atsakyti ir pasimeta. Kaip apskaičiuoti torto svorį? Taisyklė paprasta – jei norite lengvesnio, puresnio torto (kaip pavyzdys – kreminis biskvitinis tortas) tada svečiui užteks 100g-150g, tačiau jei renkantės sulaistytą likeriu ir storu šokolado sluoksniu tortą svečiui reiktų apie 200g-250g. Tad pradžioje siūlome nuspręsti ar norite lengvo torto ar sunkesnio, o tada jau pagal aukščiau pateiktus skaičius apskačiuoti kokio svorio torto Jums reikės.

Torto skonis

Pradedant ieškoti vestuvinio torto dažnas konditorių klausimas – kokio svorio norite? O dažnas klientas nežino ką atsakyti ir pasimeta. Kaip apskaičiuoti torto svorį? Taisyklė paprasta – jei norite lengvesnio, puresnio torto (kaip pavyzdys – kreminis biskvitinis tortas) tada svečiui užteks 100g-150g, tačiau jei renkantės sulaistytą likeriu ir storu šokolado sluoksniu tortą, svečiui reiktų apie 200g-250g. Tad pradžioje siūlome nuspręsti ar norite lengvo torto ar sunkesnio, o tada jau pagal aukščiau pateiktus skaičius apskačiuoti kokio svorio torto Jums reikės.

gėlėtas vestuvinis tortas
Saldaus stalo atributika makarunsai

Papildomi patarimai

Pristatymas – paklauskite ar patys konditoriai galės pristatyti tortą į vietą, o jei ne, pasiplanuokite kaip jį trasnportuosite, atkreipkite dėmesį, kad aukšti tortai gali būti trapesni, todėl vežant gali susigadinti.

Pristatymo laikas – geriausia jei jį pristatytų likus 2-3 valandoms iki šventės pradžios. O jei pristatyti gali tik anksčiau įditikinkite, kad šaldytuve tortui yra laisvos vietos iki kol jį reikės padėti ant stalo.

Svečių skaičius – nerekomenduojame užsisakinėti torto nežinant svečių skaičiaus ir ypač tuomet kai svečių skaičius gali išaugti, nes tokiu atveju tortą padidinti gali būti sunku.

Prie torto taip pat galite užsisakyti tos pačios stilistikos vieno kąsnio saldumynų, tokiu kaip macaroons, keksiukai, popcakes ar kitokių įdomynių. Taip sukursite dar ryškesnį vientisumą.

Tegul Jūsų visų šventės būna pačios gražiausios!

Su meile, Vila Lunes

Prijunkite prie mūsų grupės ir gaukite naujausią ir labai naudingą informaciją https://www.facebook.com/groups/www.lunes.lt

Daugiau įdomių strapsnių rasite žemiau

Vestuvės rudenį? Mes sakome – nerealus sumanymas! Vestuvės rudenį turi daugiau pliusų nei minusų! Vestuviniai pakvietimai – tarsi nurodo šventės stilių, spalvą, net

Vestuviniai Pakvietimai – Kaip Nepamiršti Svarbiausio? Vestuviniai Pakvietimai – Ar Nieko Nepamiršote Paminėti? Vestuviniai pakvietimai – tarsi nurodo šventės stilių, spalvą, net gi

Vestuvinis tortas – kaip nepadaryti klaidos renkantis? Vestuvinis tortas – tai vienas iš vestuvių simbolikos atributų. Nemanau, kad tortas kada išeis iš mados,