Apie Mus

Apie mus

Sveiki atvykę į šalia Minijos ichtiologijos draustinio, Raguviškių kaime įsikūrusią jaukią vilą ,,Lunes”!
Vilos teritorija randasi nuostabios gamtos apsuptyje, šalia Minijos upės. 

Pirmąjame vilos aukšte įsikūrusi erdvi 50-60-ies vietų banketinė salė. Antrajame aukšte, jaukūs bei šviesūs kambariai, kuriuose įrengtos 28-ios miegamos vietos svečiams, jaukus holas ramiems pasisėdėjimams bei 35 kvadratinių metrų balkonas, kuriame svečiai ne tik galės palydėti saulę, bet ir ramiai išgerti rytinės kavos puodelį prieš išvykstant. Vila ¨Lunes turi integruotą vėdinimo sistemą, tad galėsite nepergyventi dėl netinkamos vidaus temperatūros. Be visa ko visi atvykę svečiai galės naudotis WIFI internetiniu ryšiu. Lauke randasi 90 kvadratinių metrų vidinis kiemas, kuriame taip pat galima rengti šventes bei kitus renginius. 

Vila ¨Lunes¨ išskirtinai puiki vieta rengti ne tik prabangias vestuves, krikštynas ar jubiliejus, bet ir jaukius kalėdinius vakarėlius bei darbo ar mokymo konferencijas. 

Laukiame Jūsų atvykstant ištisus metus! Detalesnę informaciją mielai suteiksime susitikimo metu. Susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@lunes.lt arba paskambinę telefonu +370 611 41 500.

Mūsų komanda

Čia Jus pasitiks ne tik nuostabus gamtos peizažas, moderni vila, jauki aplinka, bet ir savo darbą išmanantis bei malonus personalas, kuris stengsis išpildyti Jūsų lūkesčius 

 

25

kilometrai iki klaipėdos

20

kilometrai iki palangos

50

metrai iki minijos upės